Саудівська Аравія планує інвестувати в український бізнес мільярди доларів

182
ЗМІ поширюють інформацію про те, що бізнесмени Саудівської Аравії мають намір інвестувати в сільськогосподарську галузь в Україні понад 10 мільярдів доларів.

Саудівська Аравія планує інвестувати в український бізнес мільярди доларів
Відповідне рішення ухвалили після переговорів між Послом України в Саудівській Аравії Вадима Вахрушева й 25 аравійськими бізнесменами – інформує Економічна правда. Сторони обговорили збільшення обсягів інвестицій між двома державами в сільськогосподарській галузі, царинах промисловості, туризму й нерухомості.
Саудівська Аравія була вимушена піти на такий крок, оскільки у країні було зупинено вирощування пшениці, крім того, відбулася переорієнтація інвестицій у сільське господарство в інших державах. Домовленості між сторонами набудуть чинності через 3 роки з моменту ухвалення рішення.
Представники обох країн впевнені, що таке посилення співпраці сприятиме зміцненню довіри і прогресу в економічній й торговій галузі. Пізніше аравійські бізнесмени планують офіційний візит до України з метою аналізу й оцінки інвестиційних можливостей, українці також відвідають Саудівську Аравію.

Коментарi

Коментарiв