Розенко повідомив, скільком родинам монетизують субсидії і коли

230
Розенко визнав, що процес монетизації відбувається непросто, оскільки «це перший досвід в цьому напрямку»

Два мільйони родин, які накопичили певний ресурс субсидій, отримають грошову компенсацію. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко в ефірі одного з телеканалів, повідомляє його прес-служба.

За словами Розенка, рішення уряду щодо монетизації невикористаних субсидій стане для людей стимулом більш заощадливо використовувати енергоресурси.

«Ідея щодо часткової монетизації субсидій – це крок, який має показати, що в тому числі ті люди, які отримують субсидії, мають можливість і повинні мати стимул для того, щоб економно використовувати енергоносії, насамперед газ та електроенергію», – підкреслив політик.

Також він визнав, що процес монетизації відбувається непросто, оскільки «це перший досвід в цьому напрямку».

«Однак я переконаний, що всі органи влади впораються із завданням і до 1 вересня всі 2 млн родин, які мають право на монетизовану виплату, ці кошти отримають», – запевнив віце-премєр.

Крім того, він нагадав, що цього року уряд запровадив експеримент, який полягає в тому, що всі, хто в опалювальний сезон 2016-2017 років економно використовував газ та електроенергію і накопичив певний ресурс субсидій, у цьому році отримають монетизовану компенсацію.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв