Найближчим часом не варто чекати зниження цін, – Микольська

184
Торговий представник України Наталія Микольська зазначила, що іноземні інвестори сумніваються в можливості набуття чинності Угоди про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, тож поки не варто чекати зниження цін.

Найближчим часом не варто чекати зниження цін, – Микольська
В інтерв’ю для РБК-Україна Микольська підкреслила, що збільшення обсягу іноземних інвестицій у вітчизняний бізнес і, відповідно, зниження цін найближчим часом не варто чекати, оскільки зарубіжні партнери чекають реалізації антикорупційної й судової реформ. 
«Інвестори вимагають судової реформи й захисту права власності. Це, на жаль, не в компетенції уряду. Крім того, наші партнери чекають на зміни в галузі адміністрування, зокрема йдеться про роботу Державної фіскальної служби. Важливою вимогою є дерегуляція, в якій полягає боротьба з корупцією. Чим менше дозволів і чим простіше їх отримати, тим більше інвесторів відгукнеться», – наголосила високопосадовець.
За її словами, недовіру зарубіжних партнерів спричинило те, що українська влада тривалий час відтерміновувала підписання Угоду про зону вільної торгівлі з країнами Європейського Союзу. Нині Україна повинна виконати чимало вимог, аби довести свою конкурентоспроможність. 

Коментарi

Коментарiв