Насалик заявив про можливість зниження тарифів на газ і світло

456
В Україні можуть нарешті знизити тарифи на світло і газ?

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик заявив, що в Україні існують підстави для зниження ціни на електроенергію та газ.

Про це посадовець заявив в ефірі одного з українських телеканалів – передає Деловая столица.

«Енергетичний баланс нашої держави, який готується на 2018 рік, передбачає подальше зростання атомної енергетики за рахунок рішень, ухвалених, зокрема змінами складу в літній період теплової генерації. Тому є всі підстави для того, що ми можемо говорити про подальше зниження ціни на електроенергію, однак НКРЕКП буде його прораховувати», – зазначив Насалик.

«Ми говоримо про ціну на газ, вона залишається стабільною і ми говоримо про те, що вона може знизитися», – пояснив міністр.

«Ми враховуємо в тому числі останні 12 місяців, як росла на хабах загальна ціна. Можна розглядати зміну ціни на газ, тому що хаб плюс транзит в Україні – це та сама формула «Роттердам +». Якщо ми 14 мільярдів кубів газу видобуваємо внутрішнього видобутку і враховуємо в ціну на газ транзит до хабу і від хабу плюс 12,5 доларів, то, очевидно, це нереальна і не ринкова ціна і це мотивація, щоб переглядати ціну на газ і в тому числі ціну на тарифи», – підсумував урядовець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв