ЗМІ показали розкішну нерухомість «бідного» глави пологового будинку

631
У столичному пологовому будинку збирають "благодійні внески" у кілька сотень доларів

Доки пацієнтам Київського міського пологового будинку №2 розповідають про відсутність елементарних медикаментів і нестачу фінансування, родина головного лікаря володіє елітною нерухомістю, дорогим автопарком та великою кількістю готівки. Про це повідомляє Bihus.info.

Згідно з інформацією електронної декларації медика, із нерухомості у родини Тетяни Пехньо є будинок на 719 квадратних метрів із земельною ділянкою в 16 соток у селі Петропавлівська Борщагівка під Києвом (донедавна записаний на 90-річну свекруху Пехньо, цієї весни – переоформлений на чоловіка), квартира на 32 квадратних метра у Києві, 11 соток землі в Лалово (Закарпатська область).

Крім того, родина вклалась у будівництво квартири на 122,5 кадратних метра й паркомісця, де саме – невідомо.

Із транспортних засобів Пехньо задекларувала Hyndai Santa FE чоловіка (2008 року, придбаний вживаним ніби за 7 тисяч доларів) та Suzuki Grand Vitara сина (2008 року, придбаний новим за 27 тисяч доларів).

До того ж, у дочки Пехньо раніше була HONDA CR-V (вживана коштує від 20 тисяч доларів), нині вона також є власницею будинку на 300 квадратних метрів у Дмитрівці.

Також подружжя Пехньо задекларувало чимало готівки – загалом 50 тисяч доларів і 2,9 мільйона гривень.

Згідно з декларацією, Тетяна Пехньо в середньому заробляє близько 22 тисяч гривень на місяць.

Чоловік Тетяни Пехньо, Василь Пехньо, науковець, наразі очолює Інститут загальної та неорганічної хімії. Згідно з його декларацією, в середньому місячний дохід складає 27 тисяч гривень (зарплатня, пенсія та допомога від держави). Син нині вчиться на медика, дочка також медик.

На прохання пояснити, звідки у родини такі статки, Тетяна Пехньо наполягала, що вони не такі вже й вражаючі: «Наші статки – це не тільки статки наші з чоловіком, а багаторічні, і всієї нашої родини. Будинок (будівля) придбана батьками чоловіка 16 років тому. Станом на сьогоднішній день будівлі 23 роки. Ринкова вартість, яку перед заповненням декларації ми все ж попросили батьків обрахувати, складає близько 20 тисяч умовних одиниць».

Водночас, 20 тисяч доларів (близько півмільйона гривень за нинішнім курсом) наразі в Петропавлівській Борщагівці знайти будинок не вдалося. Найдешевший варіант, площею у 16 разів менше за будинок Пехньо, коштує 35 тисяч доларів.

Знаково, що пацієнтки, які потрапляли до КМПБ №2 за останні кілька років, розповідають про відсутність в лікарні елементарних медикаментів і про «добровільно-примусові» благодійні внески.

Зокрема, на численних форумах вагітні жінки й мами багато обговорюють, скільки коштують в КМПБ №2 так звані «пологи по домовленості», тобто коли породілля попередньо неофіційно домовляється з лікарем, що пологи прийматиме саме він. За останні кілька років щодо різних лікарів називають суми від $500 – і до $ 800-900 та $ 1000.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв