Мінфін виправдовується за бездіяльність щодо стратегії розвитку банків

168
Заступник міністра фінансів Артем Шевальов заявив, що відомству довелося відтермінувати звіт в уряді щодо стратегії розвитку державних банків, аби доопрацювати деякі питання й узгодити їх із оновленим меморандумом співробітництва з МВФ.

 
Мінфін виправдовується за бездіяльність щодо стратегії розвитку банків
«Щодо стратегії розвитку державних банків – документ все ще не подали для остаточного ухвалення, хоча він уже майже готовий і має чітко визначені пріоритети. Відтермінування можна пояснити тим, що основні принципові питання в цій стратегії будуть також закладені в оновлений меморандум співпраці з Міжнародним валютним фондом», – цитує Укрінформ Шевальова. 
Високопосадовець наголосив, що поспішне затвердження урядом стратегії розвитку державних банків може призвести до його неузгодженості з основним кредитором України – Міжнародним валютним фондом. У такому разі його буде необхідно переробити.
Додамо, міністр фінансів України Наталія Яресько закликала парламентську коаліцію підтримати програму реформ її відомства і проект співпраці з МВФ, аби забезпечити надання наступного кредитного траншу.

Коментарi

Коментарiв