РФ не заклала в бюджет гроші на утримання «ДНР» і «ЛНР» – генерал-майор

216
У Росії уже немає коштів на утримання ОРДЛО

Кремль не має наміру закладати у свій бюджет на наступний рік кошти на утримання окупованих територій і бойовиків так званих ДНР і ЛНР. Усе тому, що в країни просто на це немає грошей. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив колишній начальник управлінь СБУ в Донецькій і Луганській областях, генерал-майор Олександр Петрулевич, передає Гордон.

Як пояснив військовий, оскільки дуже різко та значно впали ціни на нафту, «в гаманці Російської Федерації грошей стало менше».

«Нещодавно я розмовляв з одним серйозним фінансистом. Зараз в РФ формується бюджет на наступний рік. Так ось, за наявними даними, в нього не закладені кошти на утримання окупованих Донецької і Луганської областей», – підкреслив Петрулевич.

На запитання, чи Путін кинув їх, він відповів: «Дивіться. Крим треба утримувати? Треба. Донецька і Луганська області. Оскільки ідеться не тільки про утримання армійських підрозділів, які ведуть бойові дії, найманців, кадрових російських військових і так далі. Адміністративний апарат треба утримувати. Пенсії платити, щоб народ не обурився. Інфраструктуру утримувати. Тепер додаємо сюди Абхазію і Південну Осетію, Придністров’я. Теж витрати, вірно?».

Крім того, експерт наголосив, що до цього витрати Росії на її військове угруповання в Середній Азії, в Узбекистані і Таджикистані, а також витрати на Сирію.

«Фахівці оцінюють ці витрати в 9-10 мільярдів доларів щорічно», – підсумував генерал-майор.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв