Україна чекає фінансову підтримку від ЄС для реформування митниці

221
Під час конференції, присвяченої відкриттю проекту «Підтримка Державної фіскальної служби України в розвитку елементів управління кордонами в митній галузі», сторони повідомили, що ЄС надасть на реалізацію програми майже 2 мільйона євро.

Україна чекає фінансову підтримку від ЄС для реформування митниці
Під час заходу голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров і очільники митних відомств Німеччини, Польщі й Литви узгодили пріоритетні напрями спільного проекту. Прес-центр ДФС наголосив, що сторони вирішили зробили акцент на зміні процедур у галузі на національному рівні й реформуванні законодавства, аби наблизити його до стандартів Європейського Союзу. Крім того, в рамках проекту відбудеться моделювання заходів для боротьби з корупцією в митній царині.
«Головна мета проекту – перехід від пріоритету простого наповнення бюджету до відповідності платежів реальної вартості імпорту. Ми намагаємося досягти цього завдяки підвищенню рівня послуг митного оформлення, спрощення митних процедур, створення рівних умов для всіх учасників ринку, автоматизації ухвалення рішень, усунення людського фактора, що дуже часто нам заважає», – наголосив Насіров.
Керівництво Євросоюзу очікує, що проект створить необхідні умови для виконання Україною своїх зобов’язань у галузі інтегрованого управління кордоном. Крім того, ЄС вважає, що реалізація програми допоможе переконати партнерів у надійної української сторони як транзитної держави.

Коментарi

Коментарiв