Власником фірми, якій переказували кошти зі «Стіни» Яценюка, була прибиральниця

328
У скандалі навколо "Стіни" Яценюка була замішана прибиральниця?

Національне антикорупційне бюро України підозрює, що фірми, яких залучили до проекту «Стіна», використовували для відмивання коштів підприємства ТОВ «Кіт-Трейд», директором якої була прибиральниця. Про це ідеться у тесті ухвали Солом’янського суду Києва щодо арешту майна.

 «На користь цього також свідчать відомості, які отримали під час допиту в якості свідка ОСОБА_4, яка зазначена в якості першого директора ТОВ «Кіт-Трейд». Вона працює прибиральницею, таке підприємство їй не знайомо. Повноваження керівника вона не здійснювала, печатки підприємства не мала», – ідеться в ухвалі.

Крім того, зазначено, що у квітні 2015 року прибиральниця видала довіреність незнайомому чоловіку на здійснення дій від свого імені. За такий документ вона отримала 500 гривень.

Нині Сергієнко Сергій Едуардович є офіційним керівником підприємства ТОВ «Кіт-Трейд».

Нагадаємо, 8 серпня 2017 року НАБУ і Спеціалізована антикорупційна прокуратура затримали шістьох осіб, які причетні до розкрадання коштів з проекту «Стіна». 10 серпня суд заарештував фігурантів справи Олександра Кашубу і В’ячеслава Майдановича, а також обрав запобіжний захід ще одному підозрюваному у розкраданні коштів.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв