2014 року корупціонери нажилися на держкомпаніях на десятки мільярдів

166
Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що 2014 року корупціонери колишньої влади вивели в офшори понад 100 мільярдів гривень із державних підприємств.

 
2014 року корупціонери нажилися на держкомпаніях на десятки мільярдів
«Щодо 2014 року, то кількість збитків, задекларованих державними підприємствами, становить близько 110 мільярдів гривень. Без належної роботи влади ці схеми працюватимуть і надалі», – цитує Дзеркало тижня Ситника. 
Директор НАБУ наголосив, що цього року можуть бути створені нові корупційні схеми для незаконного збагачення завдяки державним підприємствам і їх знецінення перед приватизацією, аби іноземні інвестори втратили інтерес до їх купівлі. Таким чином, корупціонери зможуть викупити компанії через офшори за низькою вартістю.
Ситник зазначив, що для цього зловмисники навмисно створюють заборгованість, аби інвестори засумнівалися у прозорості діяльності підприємства і, відповідно, його прибутковості. Керівник Національного антикорупційного бюро пообіцяв, що вже в березні 2016 року детективи НАБУ нададуть на розгляд суду перші кримінальні справи щодо корупційних схем у державних компаніях. 

Коментарi

Коментарiв