Більшість кредиторів погодилася на реструктуризацію українських боргів, – Мінфін

221

За інформацією Міністерства фінансів України, 12 листопада завершиться реструктуризація зовнішнього боргу України всіма кредиторами. Проблемним досі залишається питання з Росією. Більшість кредиторів погодилася на реструктуризацію українських боргів, – Мінфін
«Умови реструктуризації були схвалені для 13 серій непогашених державних і гарантованих державою єврооблігацій на зборах кредиторів 14 жовтня. Умови реструктуризації не були схвалені лише для серії облігацій зовнішньої державної позики в розмірі 3 мільярди доларів, термін погашення яких настає у грудні. Відповідно, їх власники не зможуть отримати нові боргові цінні папери», – повідомляє прес-центр Мінфіну.
Радіо Свобода нагадує, що колишній президент Янукович у грудні 2013 року підписав угоду з Путіним про те, що РФ надасть Києву кредит на 15 млрд доларів через розміщення українських цінних паперів. Проте згодом облігації на суму 3 млрд доларів були розміщені на Ірландській фондовій біржі, які викупила Росія.
Зазначимо, що Україна виплатила кредит у червні 2015 року. Тепер Москва вимагає, щоб Україна до грудня сплатила борг, який складає 3 млрд доларів.

Коментарi

Коментарiв