Одіозна Королевська відмовилася надати інформацію про майно чоловіка в е-декларації

260
Королевська стверджує, що вони із чоловіком не живуть разом і у них «відсутнє ведення спільного господарства»

Національне агентство з питань запобігання корупції України не виявило порушень в електронній декларації народного депутата з фракції «Опозиційний блок» Юрія Солода. Про це ідеться у рішенні НАЗК після повної перевірки його декларації, яке Українській правді надав експерт Центру «Ейдос» Гліб Канєвський.

Згідно з рішенням, на письмовий запит агентства не надала інформації Адміністрація державної прикордонної служби.

Зазначено, що у розділах «Доходи, у тому числі подарунки», «Грошові активи» і «Фінансові зобов’язання» Солод вказав, що член сім’ї не надав інформацію, проте не вказав, що цей член сім’ї відмовився надати інформацію.

Як підкреслили у НАЗК, дружина Солода нардеп Наталія Королевська відмовилася надати інформацію про доходи і видатки, оскільки вони із чоловіком не живуть разом і у них «відсутнє ведення спільного господарства».

Також у рішенні повідомляється, що декларант не зазначив вартість належних йому та/або членам його сім’ї на праві власності активів: «У графах «Вартість на дату набуття» і «Вартість за останньою оцінкою» розділів 3 «Об’єкти нерухомості» та 6 «Цінне рухоме майно – транспортні засоби» суб’єктом декларування вказано «не відомо».

У зв’язку з цим НАЗК не мало можливості перевірити достовірність цих даних.

Попри це у висновку Агентства зазначається, що після повної перевірки встановлено достовірність задекларованих відомостей і відсутність конфлікту інтересів у Солода.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв