В Україні утилізують боєприпаси на 168 мільйонів гривень

576
Кабмін затвердив масштабну утилізацію боєприпасів

Кабінет Міністрів України затвердив перелік тих боєприпасів, які мають утилізувати до 2021 року. Загальна сума боєприпасів, які мають утилізувати, становить 168,3 мільйона гривень, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з розпорядженням КМУ №547 від 18 серпня, цей процес здійснюватимуть за рахунок державних коштів, передбачених бюджетом.

«Рішення ухвалено з метою утилізації непридатних для подальшого використання і зберігання боєприпасів та надлишкових боєприпасів. Реалізація документа дозволить вивільнити технічні території військових частин і буде сприяти зниженню реальної загрози виникнення техногенно-екологічних катастроф і забезпечення безпечної експлуатації озброєння і військової техніки як в мирний час, так і в особливий період», – ідеться у повідомленні.

У Кабміні також пообіцяли, що виконавців робіт і укладення з ними державних контрактів відбиратимуть на конкурсних засадах.

Отримані складові боєприпасів після утилізації, які можна використовувати повторно, потім вилучать на арсенали, бази і склади Збройних сил України і використають для ремонту інших боєприпасів чи виготовлення нових.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв