Аваков поскаржився на нестачу коштів для реформ МВС

208
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що для реформування інституту дільничних, від якого залежить структура МВС у цілому, не вистачає сотень мільйонів доларів.

Аваков поскаржився на нестачу коштів для реформ МВС
«Дільничному ми хочемо передати додаткові функції, попередньо ухваливши закон про кримінальні проступки. Після цього він частково отримає функції детектива. Паралельно з запуском нових дільничних, продовжимо впровадження змін щодо принципів дорожнього патрулювання. Колишні даішники більше не контролюватимуть траси», − заявив Аваков.
За його словами, якщо Україна не зможе реалізувати реформування інституту дільничних, реформа структури Міністерства внутрішніх справ провалиться взагалі. Очільник МВС також зазначив, що нині не вистачає близько 350 мільйонів доларів і нагадав про фінансову підтримку цих змін зі США, Канади, Японії та країн Європейського Союзу – передає Українська правда. 
Аваков додав, що, відповідно до запланованої реформи, нових дільничних обиратимуть на конкурсній основі. Їх буде забезпечено необхідним технічним обладнанням і зарплатнею близько 6-8 тисяч гривень.

Коментарi

Коментарiв