ГПУ купила два елітних позашляховики за 12 мільйонів гривень

272
ГПУ купить дві новенькі Toyota Land Cruiser

28-29 серпня Генеральна прокуратура України провела два аукціони, де купила нові автомобілі на загальну суму 12,36 мільйонів гривень.  

Про це повідомляють Наші гроші.

На торгах найнижчі ціни запропонувало ТОВ «ВіДі Автострада» з групи «ВіДі» Віталія Джуринського. Якщо фірму визначать переможцем, вона поставить за 11,83 млн грн два чорних автомобілі Toyota Land Cruiser 150 Prado 2.8 Comfort по 1,28 млн грн, а також 15 чорних автомобілів Toyota Corolla 6 CVT Style по 619 тис. грн.

Щоправда, на ринку першу модель продають за 1,35 млн грн, а другу – за 624 тис. грн.

Toyota Land Cruiser має камеру заднього виду, шкіряне покриття керма, двозонний клімат-контроль, круїз-контроль, систему відмикання дверей і запуску двигуна Smart Entry, аудіо-систему Toyota Touch 2 із кольоровим сенсорним дисплеєм 7″ і дев’ятьма динаміками, фронтальні та бокові подушки безпеки водія і переднього пасажира, захисні шторки другого ряду.

Toyota Corolla має камеру заднього виду зі статичною проекцією, двозонний клімат-контроль, аудіо-систему Toyota Touch 2 з кольоровим сенсорним дисплеєм 7″ і шістьма динаміками, фронтальні та бокові подушки безпеки водія і переднього пасажира.

На тендері щодо позашляховиків (Land Cruiser) єдиним конкурентом було дніпровське ТОВ «Фірма «Алмаз Мотор, ЛТД» Олексія Шоха й Олександра Корнієнка з групи компаній «Алмаз», а щодо седанів (Corolla) – хмельницьке ТОВ «Гранд-Мотор» Тетяни Дерешук і депутата Красилівської міськради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Марії Гвоздьової.

У торгах щодо автівок Corolla хотіло взяти участь ТОВ «Торговий дім «Євромоторс», однак його не допустили до аукціону через якусь невідповідність технічним вимогам.

Згідно з інформацією ЗМІ, 2016 року Генпрокуратура за 5,00 млн грн придбала для Спеціалізованої антикорупційної прокуратури дві Toyota Camry, три Toyota Corolla та один Volkswagen T6 Caravelle.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв