Україна доведе корупційну основу «боргу Януковича», − Клімкін

171
Міністр закордонних справ Павло Клімкін оголосив, що Україна доводитиме корупційну основу «боргу Януковича», загальною сумою 3 мільярда доларів.

Україна доведе корупційну основу «боргу Януковича», − Клімкін
«Звичайно, ми будемо працювати для доведення факту, що це був насправді хабар і за формою, і за змістом. Те, що справу розглядатиме Лондонський суд, дає нам додаткові можливості для досягнення позитивного результату. Ми вже до цього готуємося», − повідомив в інтерв’ю Укрінформу Клімкін. 
Нагадаємо, 2013 року Російська Федерація придбала в України урядові облігації загальною сумою 3 мільярда доларів. Такий крок Кремля експерти вважають своєрідною винагородою колишньому Президенту Віктору Януковичу за відмову від підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Відповідно до неофіційної інформації, спочатку екс-президенту обіцяли 15 мільярдів, проте ситуацію змінило обурення російської влади подіями Євромайдану.
17 лютого поточного року Росія подала позов до суду проти України, аби стягнути борг у 3 мільярда доларів. Аналітики провідного провайдера фінансової інформації Bloomberg спрогнозували, що РФ програє. Аналогічної думки дотримується чимало міжнародних експертів. 
«Не знаю, до чого призведе судова тяганина, але важко зрозуміти, чому Україна повинна платити, враховуючи агресію Російської Федерації на Донбасі й анексію Кримського півострова», − висловив думку експерт аналітичного центру Brookings Institution Стівен Пайфер.

Коментарi

Коментарiв