Десятки тисяч переселенців не отримають своїх виплат

166
Міністр соціальної політики України Павло Розенко повідомив, що близько 150 тисяч переселенців найближчим часом не отримають раніше обіцяні виплати.

Десятки тисяч переселенців не отримають своїх виплат
У своєму Facebook Розенко зазначив, що виплати не отримають ті вимушені переселенці, які офіційно не підтвердили своє проживання на підконтрольних українській владі територіях. Відповідне рішення ухвалили Міністерство соціальної політики та Служба безпеки України.
«Згідно з чинним законодавством, соціальну допомогу переселенцям мають право отримувати лише люди, які офіційно проживають на території, що контролюється українською владою. Саме тому на підставі інформації СБУ ми будемо й надалі призупиняти виплати деяким громадянам щодо яких є обґрунтовані підстави сумніватися в місці їхнього проживання на нашій території. Мета цих заходів − чітко знати, що допомогу від держави отримують справді переселенці, а не шахраї чи бойовики так званих ЛНР і ДНР», − заявив міністр.
Він також наголосив, що йдеться не про скасування, а призупинення виплат, оскільки в разі, якщо особа звернеться до служб соціального захисту і повідомить про помилку і СБУ, допомогу буде відновлено.
Розенко також додав, що Міністерство соціальної політики у співпраці зі Службою безпеки України бореться з хабарництвом чиновників, які видають фальшиві довідки та створюють організовані злочинні угрупування з розкрадання мільярдних сум бюджетних коштів, призначених для переселенців. 

Коментарi

Коментарiв