ВРУ витратила понад 1 млн грн. на перенесення експозиції «Прапор України»

348
На перенесення експозиції "Прапор України" ВРУ витратила 1,3 млн грн.

Верховна Рада України витратила 1,3 мільйона гривень на перенесення стаціонарної експозиції «Прапор України». Роботи з перенесення прапору з другого поверху на сходи між першим і другим поверхом кулуарів парламенту по документах провели як «капітальний ремонт і реставрацію».

Про це свідчить інформація з тендерної документації, оприлюднена на сайті публічних закупівель Prozorro.

Зазначено, що дерев’яну експозицію замінили на мармурову. Окрім того, згідно з документами, герб України з позолотою коштував 18,1 тисячі гривень.

Щодо виконавця робіт, то участь у тендері брала всього одна фірма – ТОВ «Будівельно-реставраційна фірма «Відродження». Протокол погодження договірної ціни зі сторони Верховної Ради підписав перший заступник керівника Апарату ВРУ – керуючий справами Петро Боднар.

Слід підкреслити, що власник фірми Ярослав Граужис у 6-му скликанні Верховної Ради був помічником депутата від Партії регіонів Юлії Ковальової.

Нагадаємо, 23 серпня, у День Прапора, стаціонарну експозицію «Прапор України» у ВРУ відкрив спікер Андрій Парубій. В експозиції використовується прапор України, який вперше внесли до сесійної зали парламенту 24 серпня 1991 року.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв