Одесити взяли майже 150 млн грн. на будівництво дороги за таємними цінами

340
На Дніпровщині побудують дорогу за 150 мільйонів гривень

4 вересня Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області замовила ТОВ «Автомагістраль-Південь» будівництво автодороги державного значення Р-52 Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка за 148,16 мільйона гривень.

Про це повідомляється у системі ProZorro.

До кінця 2018 року трасу мають побудувати на ділянці км 9+460 – км 11+400 від
с. Лобойківка до межі області з улаштуванням повітряної лінії електропередач і металевого гофротонеля. Довжина цього недобудованого відрізка становить 1,94 км, ширина земляного полотна – 25,5 м, а кількість смуг – 4 штуки. Конкретний гарантійний строк у договорі не вказаний.

Підсумкову відомість ресурсів і кошториси не оприлюднили, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів із ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Передбачено забезпечення виконання договору в розмірі одного відсотка.

Ціна угоди на третину відсотка нижча від очікуваної вартості закупівлі в 148,71 млн грн.

Єдиним конкурентом у тендері було ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», яким володіють Онур Четінджевіз, Ісхан Четінджевіз з Туреччини і львів’янин Олег Фаріон, який із 2011 року керує ПП «Глоріо» Олени Караахметоглу, яке управляє рестораном у Брюховичах. При цьому обидва учасники не знижували ціну під час аукціону.

Водночас компанія «Автомагістраль-Південь» належить одеситам Валерію Короткову та Олегу Наливанному. Асфальтобетон переможцю постачатиме ТОВ «Шляховик-97» Олександра Бойка, а послуги частини техніки – ТОВ «Белогві» компанії «Веспарк Бізнес Лтд» із британських островів у Індійському океані. Пересувну випробувальну лабораторію він має власну.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв