Усіяна золотом підлога – у ГПУ показали вилучені речі у справі Януковича і Ко

388
Під час обшуків виявили кілька кілограмів золота та купу коштовностей

У помешканнях високопосадовців часів президентства політика-втікача Віктор Януковича відбулася низка обшуків, проведених департаментом спецрозслідувань ГПУ спільно з оперативними співробітниками УВБ ДФС та оперативного управління ГУ ДФС у Київській області.

Про це у своєму Facebook повідомила прес-секретар Генерального прокурора Лариса Сарган.

За її словами, особи, в яких відбулися обшуки, причетні до вчинення злочинів, зокрема перереєстрації на підставних осіб низки підприємств з метою прикриття незаконної діяльності з легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

«За результатами обшуків виявлено та вилучено грошові кошти у сумі понад 200 тисяч доларів США, три кілограми золота, коштовні вироби, картини та ікони, документи та чорнові записи, що стосуються службової діяльності, а саме проведення силових операцій правоохоронних органів з протидії протестним акціям, зброя та набої до неї», – зазначила прес-секретар Луценка.

Також вона додала, що під час обшуків за місцем проживання співучасників злочинної групи та офісних приміщень вилучено бухгалтерські документи та чернетки, що підтверджують протиправну діяльність, підроблені печатки органів держвлади та печатки підприємств з ознаками фіктивності, нерезидентів, штампи і печатки нотаріусів.

«За результатами обшуків на підприємствах (у портах та зернових терміналах), де відбувався незаконний експорт, вилучено продукції, за попередніми даними слідства, на загальну суму близько 200 мільйонів гривень. Операції з експорту вказаних товарів здійснювалися без відображення в податковій звітності та сплати відповідних податків», – ідеться у повідомленні.

Нині вирішується питання щодо притягнення причетних до зазначених злочинних дій осіб до кримінальної відповідальності.

У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні слідчими Департаменту спецрозслідувань ГПУ спільно з операти…

Опубліковано Ларисою Сарган 12 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв