У скандалі з мільйонними преміями чиновників Мін’юсту з’явилися нові деталі

1032
У справі про шалені премії чиновників оприлюднили нові деталі

Співробітники виконавчої служби Міністерства юстиції, які отримували з бюджету мільйонні премії, синхронно надали доступ до їхнього зарплатного рахунку якійсь третій особі. Про це ідеться в журналістському розслідуванні програми Наші гроші.

Згідно з результатами розслідуванні, 9 грудня 2016 року, в день подачі заяви на отримання винагороди, щонайменше двоє державних виконавців одночасно видали довіреність із правом зняття частини коштів з їх рахунків чоловікові на ім’я Микола Лисенко.

Державні виконавці Андрій Назаровець і Максим Борейко видали довіреність в один день, одній і тій самій особі, на однаковий, тримісячний термін, і завірили її у одного і того самого нотаріуса.

Відповідно до інформації ЗМІ, Андрій Назаровець просив і отримав на рахунок 14 млн грн винагороди за стягнення ним 710 млн грн боргу з «Укрзалізниці» в інтересах ПУМБу та ТАСкомбанку.

Виконавець переконує, що винагороду отримав в повному обсязі. Пояснювати факт написання довіреності на ім’я Лисенка Назаровець спочатку відмовився, потім повідомив, що прагнув швидше зняти кошти, щоб вони не згоріли в банку (рахунки обслуговує Райффайзен Банк Аваль). Ким йому доводиться Лисенко, Назаровець пояснювати відмовився.

Водночас Максим Борейко претендував на винагороду менше мільйона. Довіреність він видав в один день з Назаровцем, однак через тиждень, 15 грудня, майже одночасно з фактичним отриманням своєї винагороди, Максим Борейко через іншого нотаріуса анулював довіреність на ім’я Миколи Лисенка.

«Незабаром Борейко був звільнений з Мін’юсту… Це свідчить про те, що Борейко відмовився ділитися своєю винагородою», – підкреслили журналісти.

Борейко повідомив програмі, що про Миколу Лисенка, якому видав довіреність, фактично нічого не знав, після чого перестав брати слухавку.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв