У виписуванні космічних премій в НАЗК не знайшли порушень

363
НАБУ не знайшло у преміях Корчак порушень

Національне антикорупційне бюро України встановило, що порушень під час преміювання очільниці Наталії Корчак та інших членів НАЗК немає.

Про це йдеться у відповіді НАБУ на запит експерта з питань протидії корупції Гліба Канєвського – передає Українська правда.

«За результатами проведеного аналізу ознак вчинення кримінального чи адміністративного правопорушення на теперішній час Національним бюро не встановлено, у зв’язку з чим підстави для направлення інформації та матеріалів до Національної поліції на даний час відсутні», – ідеться у документі.

Як підкреслив Канєвський, він просив НАБУ перенаправити матеріали по Корчак до Національної поліції, оскільки за можливий конфлікт інтересів поліція може складати протокол про адмінпорушення.

«За можливий конфлікт інтересів – це те, що Корчак собі премії встановлювала без погодження КМУ – протокол про адмінпорушення мають право скласти два органи – НАЗК та Нацполіція (ст. 255 Кодекс про адміністративні правопорушення). Тому я і попросив НАБУ всі зібрані матеріали по Корчак перенаправити до поліції», – пояснив фахівець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв