Мінфін і Мінсоцполітики конфліктують через систему соцвиплат

184
Міністерство соціальної політики й Міністерство фінансів України працюють над розробкою паралельних систем верифікації соцвиплат, що призводить до мільйонних витрат, оскільки їхні очільники Павло Розенко й Наталія Яресько не можуть знайти спільної мови.

«Те, що хоче робити Мінфін, нехай собі робить. Ніхто не проти їхніх методик, досліджень. Ми передамо їм усі бази. Зазначу, не потрібно протиставляти нас. Це робота, яку ми проводили паралельно. Ви думаєте, у нас один Мінфін може робити верифікацію? Ми це й без нього робимо. Щорічно, щомісяця, щодня. Це функціональні обов’язки і Мінсоцполітики, і Пенсійного фонду. Ми перевіряємо свої інформаційні бази, виловлюємо «мертві душі», відсіваємо подвійні виплати», − заявив в інтерв’ю Дзеркалу тижня міністр соціальної політики України Павло Розенко.
Високопосадовець також наголосив, що Мінфін незабаром повинен продемонструвати державну програму верифікації соціальних виплат, проте не варто очікувати від неї кардинально нового підходу, оскільки відомство аналізуватиме ті ж бази, з якими працює Міністерство соцполітики.
Водночас керівник Департаменту фінансів соціальних програм Мінфіну Андрій Рязанцев заявив, що відомство відразу після надання необхідної інформації Міністерство соцполітики розпочне «скрупульозну роботу за допомогою особливої системи».

Коментарi

Коментарiв