500 мільйонів на безпеку: США висунули Україні жорсткі вимоги

495
Портман вимагає від України показати прогрес у реформах оборонного сектора

США нададуть допомогу сумою 500 мільйонів доларів за умови, що Україна покаже прогрес у реформах оборонного сектора.

Про це заявив сенатор-республіканець Роб Портман, передає Голос Америки.

«Допомога США надаватиметься за умови прогресу в ключових реформах оборонного сектора України, включаючи введення цивільного контролю за військовими, співпрацю і координацію з парламентським контролем за військовими, поліпшення системи забезпечення і управління запасами і безпеки чутливих іноземних технологій», – підкреслив високопосадовець.

Сенатор уточнив, що кошти передбачені на два роки, щоб у міністерства оборони США і державного департаменту був час на їхнє виділення і освоєння.

Крім того, за його словами, затверджені умови надання допомоги і методології для підтвердження прогресу України в оборонних реформах. Ключові цілі будуть враховувати поліпшення забезпечення, управління запасами, покращення безпеки приватної або зарубіжної оборонної технологій.

Передбачено додавання повітряних і берегових оборонних радарів, мінних і протимінних можливостей, прибережних і берегових можливостей.

«Облегшуються можливості використовувати допомогу США для покриття медичних та інших витрат, пов’язаних із турботою про українських службовців, медичного навчання та підтримки українців», – підсумував Портман.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв