Тимошенко заявила, що живе лише на зарплату нардепа

257
Згідно з декларацією про доходи протягом 2015 року глави фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко, єдиним джерелом її доходу була заробітна плата народного депутата.

На офіційному сайті Верховної Ради України оприлюднили декларацію про доходи протягом 2015 року нардепа Юлії Тимошенко. Згідно з документом, очільниця «Батьківщини» протягом цього періоду заробила близько 75 тисяч гривень як парламентар.
Водночас її чоловік, Олександр Тимошенко, протягом минулого року в Чехії заробив близько 150 тисяч доларів. Нардеп зберігає в «Ощадбанку» майже півмільйона гривень, на рахунках чоловіка в «Фідобанку» нині близько 3 мільйонів гривень.
Відповідно до декларації про доходи, Юлія Тимошенка нібито не має власного житла. Удвох із чоловіком вона орендує приватний будинок загальною площею майже 600 квадратних метрів, а також має право на користування квартирою близько 60 квадратів.
Додамо, згідно з декларацією про доходи народного депутата від фракції «Батьківщина» Сергія Власенка протягом минулого року він заробив майже 1,8 мільйона гривень. Парламентар заявив, що майже всі ці кошти він виграв, або отримав у подарунок.

Коментарi

Коментарiв