Вартість опалення в Україні може здорожчати на 80%

267
Голова Національної комісії державного врегулювання енергетики і комунальних послуг Дмитро Вовк повідомив, що з 1 квітня цього року вартість на газ для українців зменшиться приблизно на 6,5 гривень за кубометр, проте так званий соціальний тариф зросте майже вдвічі.

«Згідно з підписаним минулого року меморандумом, потрібно переглянути ціни до 1 квітня, досягти 75% від імпортного паритету ціни на газ і для населення, яке споживає безпосередньо, і для ТКЕ. Якщо з 1 квітня зросте ціна, я думаю, що верхня вартість трохи впаде, десь до 10%, а нижня, так звана соціальна, зросте до 5500 гривень за тисячу кубометрів», − повідомив чиновник під час Щорічного енергетичного форуму в Інституті Адама Сміта.
LB.ua додає, що, відповідно до українського законодавства щодо ринку газу, уряд зобов’язаний ухвалити рішення про підвищення так званої соціальної вартості палива для населення й підприємств теплокомуненерго. 
Вовк наголосив, що зростання вартості блакитного палива для ТКЕ до 75% від рівня імпортного паритету Національної комісії державного врегулювання енергетики й комунальних послуг призведе до збільшення ціни на центральне опалення приблизно до 80%.

Коментарi

Коментарiв