Forbes оцінив статки кількох українців у мільярди доларів

234
Згідно з оновленим щорічним рейтингом найбагатших людей світу за версією американського журналу Forbes, в Україні нині є 5 мільярдерів.

Як і 2015 року, нині найбагатшим українцем, згідно з інформацією Forbes, є Ринат Ахметов, статки якого оцінили в 2,3 мільярда доларів, що дозволило йому посісти 771 місце в рейтингу. Зазначимо, що, у порівнянні з минулим роком, олігарх утратив значну частину своїх активів, адже тоді ця позначка дорівнювала 6,7 мільярда доларів.
Статки бізнесменів Ігоря Коломойського й Андрія Боголюбова не змінилися й нині становлять по 1,3 мільярда доларів. Таким чином, вони ділять між собою другу і третю позиції серед українців.
Дещо знизилася і кількість активів Віктора Пінчука, який опустився з 4 на 2 місце серед своїх співвітчизників. Минулого роки його статки становили 1,5 мільярда доларів, нині ж Forbes зазначив, що цей показник дорівнює 1,2 мільярда доларів.
П’ятірку українців у рейтингу замикає Юрій Косюк, якого прозвали «аграрним королем». Його статки цього року оцінили в 1 мільярд доларів. 
Додамо, перше місце зі статками загальною сумою 75 мільярдів доларів посів один із засновників корпорації Microsoft Білл Ґейтс. Другу позицію віддали власнику кількох міжнародних торговельних мереж, іспанцю Амансіо Ортеґа, його активи становлять 67 мільярдів доларів. Третя сходинка в американського інвестора Уоррена Баффета зі статками в розмірі 60 мільярдів доларів.

Коментарi

Коментарiв