Нацгвардія купила концертну вантажівку зі сценою за 4 млн грн.

352
НГУ купила через ProZorro мобільний концертний комплекс за 4 мільйони гривень

Військова частина 3078 Національної гвардії України придбала у ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» спеціальний мобільний концертний комплекс за 4 мільйони гривень.

За інформацією видання Наші гроші, тендер відбувся 29 серпня через систему закупівель ProZorro.

Мобільний концертний комплекс повинні поставити в частину до 10 грудня. Він складатиметься з вантажного автомобіля МАЗ 4х2 (або еквівалент з кузовом-фургоном, обладнаним системами опалення і вентиляції), причепа-трансформера сцена в розгорнутому вигляді шириною 5,1 м і довжиною 6,3 м (з акустичними порталами – 9,3 м), висотою до 5 м, концертною, світловою та мультимедійною апаратурою (згідно з переліком) і дизель-генератором із подовжувачем.

Водночас модель шасі і ціни окремих складових комплексу не оприлюднено.

Передбачено аванс у розмірі 70% на термін до 3 місяців, залишок оплатять протягом 10 днів після поставки. Ціна угоди з ним на 0,03%, або 1 тисячу гривень нижче очікуваної вартості закупівлі, що дорівнює 4 мільйонам гривень.

Переможець отримав підряд без конкуренції.

Засновниками «Спец-Ком-Сервіс» і Вишневого є директор Сергій Калюш і Михайло Городових. Усього з 2011 року він виграв тендерів на 264,37 мільйона гривень, з яких 164,23 мільйона гривень – у Національну гвардію України.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв