Яресько пообіцяла заощадити кілька мільярдів гривень до держбюджету

212
Міністр фінансів України Наталія Яресько пообіцяла, що за допомогою верифікації нарахування соціальних виплат держава заощадить близько 5 мільярдів гривень.

«Наша мета − не зменшення витрат, а збільшення їхньої ефективності та адресності. Верифікація − це в жодному разі не скасування соціальних виплат, вона не загрожує чесним громадянам. Ми плануємо виявити шахраїв і тих, хто точно не має права на отримання такої допомоги від держави», − заявила глава Мінфіну.
Яресько підкреслила, що верифікація не створить жодних незручностей для українців, оскільки це передбачає лише аналіз офіційних інформаційних баз. Міністерство фінансів повідомлятиме про виявлені порушення відомства, що контролюють ті чи інші соціальні виплати, а ті у свою чергу затверджуватимуть відповідне рішення щодо продовження чи скасування надання допомоги інформує − Інтерфакс-Україна.
Вона також заявила, що процес перевірки повторюватимуть із певною періодичністю. Першу верифікацію заплановано завершити вже 1 липня поточного року.
Додамо, що Міністерство фінансів і Міністерство соціальної політики України розпочали дві паралельні системи верифікації соціальних виплат. На думку експертів, це призведе до значних збитків держави.

Коментарi

Коментарiв