На Львівщині викрили мережу незаконних гральних закладів

305
На Львівщині викрили цілу мережу гральних закладів

Мешканці Енергодара Запорізької області та Донецька організували мережу гральних закладів, що діяла на Львівщині. Працівники обласного Управління захисту економіки та слідчі обласної поліції вилучили гральне обладнання, «чорнові» записи та гроші.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Львівській області.

Оперативники Управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції, слідчі обласного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури області припинили діяльність мережі гральних закладів, а також встановили їх організаторів.

Заклади були у Львові та Самборі і функціонували під виглядом операторів державних лотерей.

Аби не потрапити в «поле зору» правоохоронців, дотримувались певних заходів конспірації. Координували роботу та підтримували зв’язок з адміністраторами гральних клубів виключно в телефонному режимі, а з помешкання виходили тільки вночі.

Незважаючи на це, поліцейські встановили місце проживання фігурантів справи. Вони орендували квартиру у Львові.

На підставі ухвали суду оперативники Управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції, слідчі обласного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури області провели санкціоновані обшуки у гральних закладах та у організаторів грального бізнесу.

У гральних закладах полісмени  вилучили 71 системний блок, 45,5 тисяч гривень та інше обладнання, що використовувалось для доступу до азартних ігор. Крім того, щоденні звіти, які підтверджують системне функціонування гральних закладів.

За місцем проживання організаторів було вилучено 205 тисяч гривень та 3 900 доларів США, а також «чорнові» записи. Вартість вилученого обладнання становить понад мільйон гривень.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв