Україна офіційно заперечила позовні вимоги щодо «боргу Януковича»

177
Прес-служба Міністерства фінансів України повідомила, що 3 березня поточного року Україна у зверненні до Високого суду Англії заперечила всі позовні вимоги щодо «боргу Януковича».

Нагадаємо, 2013 року РФ надала Україні єврооблігації на суму 3 мільярда доларів у якості винагороди колишньому Президенту Віктору Януковичу за відмову від підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. 
17 лютого поточного року Міністерство фінансів Російської Федерації подало позов до Високого суду Англії з проханням стягнути з України вищезгаданий борг. Кремль заявив, що українська сторона нібито не погодилася на переговори в форматі «доброї волі».
3 березня Україна подала до Високого суду Англії підтвердження про отримання нею процесуальних документів, в якому українська сторона заявила про свій намір заперечувати проти усіх позовних вимог, пред’явлених до неї компанією The Law Debenture Trust Corporation Plc у зв’язку з так званою заборгованістю перед Російською Федерацією, − йдеться у повідомленні прес-служби Мінфіну.

Коментарi

Коментарiв