Шахраї видурили в українців мільйони гривень за «апарати для схуднення»

341
Суд вирішує питання про обрання запобіжного заходу шахраям

Поліція затримала групу шахраїв, що складалася з 4 людей. Зловмисники надурили українців на 5 мільйонів гривень, продаючи їм нібито унікальні апарати для схуднення.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Затримані особи представлялися лікарями з великим досвідом та нав’язували своїм клієнтам покупку персонального пристрою для ефективного схуднення. Вартість цього пристрою була завищена у декілька десятків разів.

На «унікальній» моделі схуднення зловмисники встигли заробити значні суми грошей. Так, в одному з випадків потерпілий перевів на рахунок зловмисників понад 600 тисяч гривень. Загалом сума прибутків злочинної групи сягає близько 5 мільйонів гривень, а жертвами від їх дій стали близько 250 громадян», – ідеться у повідомленні.

Підозрювані змушували потерпілих протягом тривалого часу перераховувати на свої банківські рахунки значні суми грошей. Під виглядом працівників державних контролюючих органів вони вимагали у клієнтів гроші за «вирішення проблем», які виникли у потерпілих через використання ними придбаного обладнання.

Окрім того, зловмисники створили власний сайт. Міжнародні центри інноваційних технологій були розташовані нібито в Києві та Одесі, де й надавалися послуги щодо корекції фігури. Однак насправді «офіс» був розташований в орендованому підвальному приміщенні.

Членам злочинної групи повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу. Нині суд вирішує питання про обрання запобіжного заходу.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв