Вітропарк на Херсонщині обійшовся у 60 млн євро

578
В Україні відкрили потужний вітропарк

Очільник Держенергоефективності Сергій Савчук на Херсонщині взяв участь в урочистому відкритті Новотроїцької вітроелектростанції, а саме – її першої черги потужністю 15 МВт.

Загальна потужність станції складе майже 70 МВт і вона увійде до трійки найбільших та найпотужніших в Україні, про це повідомляє Урядовий портал.

«Запуск чергового «зеленого» проекту доводить, що інвестори активізувалися й зацікавлені вкладати кошти у встановлення електростанцій з відновлюваних джерел енергії. Такі успішні кейси є результатом наполегливої роботи як уряду та парламенту, так й Держенергоефективності та всіх гравців ринку відновлюваних джерел енергії», – стверджує Савчук.

«Ми відкрили парк потужністю 41,4 Мвт. Це 3 вітряка, всього їх буде змонтовано 12. Максимальна потужність проекту становить 140 МВт. Сума інвестицій, вкладених ТОВ «Віндкрафт Україна» у будівництво вітропарку, становить більше 60 млн євро», – підкреслив генеральний директор компанії Карл Стурен.

За його словами, в будівництві вітропарку було використано світові новітні розробки у галузі генерації «зеленої» електроенергії, які є найсучаснішими не тільки на території України, а й у світі.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв