Балога: Клерк в Україні отримує 4 млн грн премії, а Трамп – 400 тис дол річного окладу

419
Нардеп вказав на вражаючу різницю в зарплаті Трампа і преміях українських клерків

Поки президент однієї з найбагатших країн світу отримує річний оклад у розмірі 400 тисяч доларів, клерк у Міністерстві юстиції бідної України отримує премії по 4 мільйони гривень. Про це розповів народний депутат Віктор Балога – передає InfA.

«Президент США, який керує однією з найбагатших і найсильніших держав світу, отримує за свою роботу річний оклад – близько 400 тисяч доларів. А в бідній і залежній від допомоги МВФ Україні, якийсь клерк в Мін’юсті отримує тільки премії 4 млн гривень», – пише Балога.

«На моє глибоке переконання, бізнесом в Україні займатися не потрібно – всі біжіть на державну службу», – іронічно підмітив нардеп.

Він додає: розрив в іншому показнику – співвідношення середньої зарплати в цивілізованих країнах і в Україні – не на нашу користь.

«Якщо така тенденція збережеться, цю владу потрібно виганяти вилами, бо їсти потрібно дати і пенсіонеру, і студенту, і працівнику, а не лише оточенню влади. Реальний баланс відсутній, вони розвалюють країну, роблячи людей бідними, а чиновників – багатими», – підсумував політик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв