У соцмережах поширили нову аферу з авіаквитками

286
Шахраї намагаються наваритися на схемах із авіаквитками

У Facebook швидко поширюється фейкова інформація про безкоштовні квитки від провідних європейських авіакомпаній. Про це пише Lowcostavia.

Аферисти пропонують квитки на літак від Ryanair, Lufthansa, МАУ та інших популярних авіакомпаній, однак сайт (http://uia-claim.us/?EfNLiAc) , на який веде лінк, насправді не має нічого спільного ані з жодною з авіакомпаній, ані з Lowcostavia (аферисти використали ілюстрацію зі статті веб-ресурсу).

«Ця шахрайська схема не нова і час від часу у Facebook з’являються фейкові розіграші авіаквитків то від Ryanair, то від Lufthansa, то від інших компаній. Не переходьте за лінками та не поширюйте таку інформацію, якщо вона не з офіційних сторінок», – ідеться у повідомленні.

Відповідну інформацію підтвердили і в МАУ. Клієнтів застерегли, що запущена вірусна реклама про те, що авіакомпанія розігрує безкоштовні квитки, є неправдивою.

«Рекомендуємо вам в жодному разі не надавати свою контактну та персональну інформацію у відповідь на цю розсилку», – заявили в компанії.

⚠Увага! Сьогодні у facebook поширюється неправдива інформація про безкоштовні квитки від МАУ.Сайт, на який веде лінк н…

Опубліковано Lowcost Avia – дешеві авіаквитки, ідеї мандрівок 2 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв