Чому нині не можна панічно скуповувати євро: пояснення експертів

665
Експерти радять не скуповувати євро

Українцям пояснили, чому немає необхідності панічно скуповувати євро, хоча у зв’язку з осіннім подорожчанням валюти люди масово кинулися в обмінники.

За словами експертів, у скуповуванні євро немає необхідності і навіть навпаки – зараз вдалий час щоб валюту здати, щоб пізніше купити її дешевше. Про це пише UBR.

Так, однією з головних причин майбутнього падіння ціни на євро називають наслідки референдуму в Каталонії: євроскептики і сепаратисти можуть розчарувати інвесторів і ті можуть почати продавати євро і скуповувати долари, що позначиться на курсі, відзначають експерти.

Також наголошується, що споживчі ціни в єврозоні за вересень зросли на 1,5%. У той же час безробіття в єврозоні за серпень залишилося на липневому рівні в 9,1%, хоча ринок очікував її зниження до 9%.

Усе це, вважають фахівці, може привести до того, що інвестори розчаруються в Європі і почнуть активно здавати євровалюту.

Крім того, Європейський Центробанк найближчим часом може залишить без змін монетарну політику, а процентна ставка збережеться на 0%.

У результаті більшість інвестиційних і пенсійних фондів ЄС можуть згорнути свої операції в євро, і почати вкладати в локальні грошові одиниці, де можна заробити кредитні відсотки по вкладеннях. Це також призведе до падіння ціни на євро.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв