Чи правдиві заяви уряду про зниження цін на газ: думка експерта

319
Експерт переконаний: Кабмін не має підстав зниження цін на газ

Експерт пояснив, чому Кабмін Гройсмана обіцяє населенню зниження ціни на газ, хоча об’єктивних причин для цього немає

Про це розповів колишній начальник Управління зі зв’язків з громадськістю НАК «Нафтогаз України» незалежний експерт з питань енергетики Валентин Землянський.

«Я думаю, він (Гройсман – ред.) зрозумів, яку помилку він зробив, коли, прийшовши до влади, першим ухваленим рішенням підняв тарифи на газ. Це було його перше рішення. Але ніхто не пам’ятає, що готувалося воно урядом Яценюка», – висловив думку експерт в ефірі Politeka on-line.

Однак, додає він, Кабмін набагато більше стурбований своїми електоральними перспективами, ніж проведенням реальних реформ, тому можна очікувати зараз популістських кроків.

«Він усвідомив всю електоральну безодню, яка відкрилася перед ним після такого рішення. Зараз він намагається виступити в ролі захисника народу, але це не дуже добре виходить. Він – глава виконавчої влади, а його заяви повинні бути підкріплені законодавчо. А в нормативно-правовому плані він знаходиться в програшній ситуації», – підкреслює фахівець.

Відповідно до його прогнозу, у політичному полі почнеться «гра в доброго царя і поганих бояр, які царя обдурили», коли уряд почне списувати свої промахи, за українською традицією, на попередників і опозицію.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв