Різко зросла вартість українських євробондів

248
Один із провідних світових постачальників фінансової інформації Bloomberg повідомив, що вартість єврооблігацій України в березні різко зросла.

Аналітики Bloomberg підкреслили, що різке здорожчання українських єврооблігацій у березні на 3,7% пов’язане з чутками про призначення на посаду Прем’єр-міністра України замість Арсенія Яценюка Наталії Яресько, яка є чинним міністром фінансів.
Експерти також зазначили, що зростання вартості єврооблігацій у березні майже знівелювало падіння минулого місяця на 4%. У зв’язку з цим Bloomberg згадав успішну реструктуризацію боргу України минулого року під контролем Яресько. 
Як відомо, Адміністрація Президента нещодавно запропонувала Яресько посаду очільника уряду після відставки Яценюка. Міністр фінансів після тижневих перемовин погодилася, проте оголосила низку умов. Крім того, АП розглядає й інші можливі кандидатури. 
Нагадаємо, падіння вартості українських єврооблігацій у лютому цього року було спричинене заявою директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард про можливе призупинення дії кредитної програми для української сторони.

Коментарi

Коментарiв