У мене немає мільйонів: у Раді пояснили бажання нардепів підняти зарплати

335
Войцеховська бідкається, що має дуже низьку зарплату

Проект постанови про підвищення заробітних плат народним депутатам України в 2 рази є обґрунтованим, оскільки не у народних обранців є на рахунках мільйони.

Про це в коментарі Обозревателю заявила очільниця підкомітету з питань законодавства про статус народного депутата України парламентського комітету з питань регламенту і організації роботи Верховної Ради, народний депутат від «Народного фронту» Світлана Войцеховська.

«Чому ви вважаєте, що співробітники Кабінету міністрів можуть отримувати заробітну плату в 100, 200, 300 тисяч гривень, а народний депутат повинен отримувати близько 10 тисяч? Ваша зарплата впливає на ефективність роботи? Думаю, так. Так і з нардепами. Не у всіх депутатів є мільйони. Я живу на зарплату, все життя працюю держслужбовцем. Моя заробітна плата становить 11 тис. грн. Ви вважаєте, що це нормальний рівень зарплати для людини з двома вищими освітами і з 25-річним стажем на державній службі?», – заявила депутатка.

Вона також додала, що раніше зарплати нардепів були на рівні зарплат у Кабміні, але після прийняття закону про держслужбу ця норма випала.

«Нардепи, їхні помічники, співробітники апарату залишилися на маленьких зарплатах. З апарату пішло багато кваліфікованих фахівців, які працювали по 20 років. Тому мова йде не тільки про зарплату нардепів – усе взаємопов’язано. Під постановою підписалися всі члени регламентного комітету», – резюмувала посадовець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв