Нацбанк створив нову платіжну систему для українців

161
9 березня 2016 року Національний банк України видав організації «Європейська платіжна система» свідоцтво про створення нової платіжної мережі «PayPong».

Згідно з правилами нової системи, її учасниками можуть бути банки України й небанківські фінансові установи, що мають ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунків і які на підставі договору з платіжною організацією надають послуги користувачам «PayPong» щодо переказу коштів за допомогою цієї мережі, − ідеться в повідомленні прес-центру НБУ.
Також зазначено, що «PayPong» є одинадцятою платіжною системою в Україні на внутрішньодержавному рівні, створеною небанківськими організаціями. Розрахунковою установою цієї мережі є «Банк Народний Капітал».
Нацбанк підкреслює, що PayPong створена для здійснення готівкових або безготівкових переказів національною валютою від фізичних осіб на користь фізичних осіб або юридичних осіб у межах України.
Додамо, в Україні зареєстровано багато електронних петицій громадян із проханням офіційно запровадити міжнародну електронну платіжну систему PayPal і переглянути умови її роботи в нашій державі, оскільки українці, згідно з законодавством, досі не можуть користуватися цим сервісом повноцінно. Керівництво PayPal неодноразово обговорювало цю ситуацію з НБУ, проте поки не досягло жодного результату.

Коментарi

Коментарiв