Четверо «суддів» «ДНР» отримували українську пенсію

481
Кілька «суддів»-зрадників отримували українську пенсію

Правоохоронці викрили четверо «суддів» так званої ДНР, які мали довідку «переселенця». Серед них і так званий заступник глави «Верховного суду військового трибуналу».

Усі «судді» були зареєстровані на території, підконтрольній Україні, як внутрішньо переміщені особи. Про це повідомила поліція Донеччини.

Серед зрадників – 60-річний мешканець Горлівки, який із 2016 року обіймає в терористичній організації посаду заступника голови «Верховного суду військового трибуналу». Саме цей суд оголошує незаконні вироки українським військовим, що потрапили у полон, і мирним мешканцям з проукраїнською позицією, яких відправляють у тюрму за надуманими приводами.

До переходу на службу до бойовиків працював головою Калінінського районного суду Горлівки. Встановлено, що чоловік із 2014 року значиться «переселенцем» і зареєстрований у Костянтинівці.

Його колега, суддя «Верховного суду «ДНР», яка мешкає в окупованій Макіївці, з квітня 2015 року зареєструвалася як переселенка в Покровському районі.

Іще одна представниця «ДНР», суддя «Центрально-міського міжрайонного суду Макіївки», стала на облік внутрішньо переміщених осіб у Маріуполі. У поліції є дані, що близько року на її ім’я з бюджету України перераховувалася пенсія, яка отримувалася в одному з маріупольських поштових відділень. Нині жінка перебуває в розшуку.

Повідомлено про підозру та оголошено в розшук також суддю «Амвросіївського міжрайонного суду», який, згідно довідки переселенця, був зареєстрований спочатку у Слов’янську, а з 2015 року – у Краматорську.

Нині тривають слідчо-оперативні заходи з метою викриття осіб, які були причетні до вказаних протиправних дій, та подальшого притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Постійне посилання

 

Коментарi

Коментарiв