ООН попередила Україну про можливу катастрофу цієї зими

1734
За інформацією ООН, 1,2 млн осіб в Україні по обидва боки лінії розмежування не забезпечені харчовими продуктами

Приблизно чотири мільйони людей по всій Україні зіткнулися з труднощами з наближенням зими, тож їм терміново потрібна гуманітарна допомога, щоб вижити протягом холодних місяців.

Про це повідомляє Організація Об’єднаних Націй, передає Голос Америки.

В ООН наголошують, що близько чотирьох мільйонів людей потребують їжу, медичні послуги, житло, охорону, воду і поліпшення санітарних умов з наближенням зими.

За словами представника Управління ООН з координації гуманітарних питань Йенса Ларке, більшість людей, які терміново потребують допомоги, живуть у районах, контрольованих бойовиками на Донбасі.

«Одним із наслідків цієї кризи є те, що 1,2 млн осіб в Україні по обидва боки лінії розмежування не забезпечені харчовими продуктами. Отже, це, безумовно, турбує», – підкреслив він.

За його словами, 600 тис. людей, більшість з яких живе на окупованій території, не можуть отримати доступ до своїх пенсій, що є критичним для їхнього виживання.

Ларке також попередив, що агентства не зможуть надати гуманітарну допомогу, необхідну мільйонам незахищених громадян України цієї зими, без додаткових грошей. Він зазначає, що поки отримано лише 26% нинішнього запиту ООН для України.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв