Українці вкрали з магазинів товарів на 1 мільярд гривень

284
Найбільше з продуктів крадуть сир, ковбасу, овочі, горілку

За рік українці вкрали з магазинів роздрібної торгівлі товарів на суму більш ніж 1 мільярд гривень.

Про це пише журналіст Василь Худицький у статті «Дзеркала тижня».

За його словами, кожен 20-й товар – вкрадений, а приблизно 1-1,5% прибутку кожного магазину втрачається через крадіжки.

«Молодь переважно грішить крадіжками, вважаючи, що таким чином самостверджується, куражиться. Проте крадуть не тільки молоді люди, але і цілком респектабельні громадяни. Але найчастіше крадіжками грішать ті, хто не мають грошей на харчування», – стверджує автор.

«Як свідчать дані компанії Axis і некомерційного партнерства представників роздрібних мереж, головні причини втрат у рітейлі представляють: внутрішні крадіжки – 33,3%, зовнішні крадіжки – 32,9%, адміністративні помилки – 26,1%, шахрайство постачальників – 7,6%», – ідеться у статті.

Згідно з інформацією видання, переважно крадуть дорогі, невеликого розміру товари: прилади для гоління, одяг, взуття. З продуктів – сир, ковбасу, овочі, горілку.

«Здавалося б, при таких втратах власники торговельних мереж повинні кричати про цю проблему кожен рік. Але не кричать. Більш того, тримають ці дані під величезним секретом. Чому? Тому що всі втрати в магазинах враховані у ціні товару. Однак, схоже, не тільки власники торгових мереж, але і держава не знає, як діяти в цій ситуації. Або ж свідомо не звертає уваги на зазначене явище», – підсумував журналіст.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв