Заступник Москаля «обдарував» родичів на шалені суми

374
Перший заступник очільника Закарпатської ОДА Іван Дуран

У своїй е-декларації перший заступник очільника Закарпатської ОДА Іван Дуран вказав, що має 400 тисяч євро на банківському рахунку.

На тестя і тещу чиновника оформлені два будинки на 205 і 295 «квадратів», а також автомобіль Toyota Hilux, про це йдеться у розслідуванні Антона Столярова у проекті Декларації.

Відповідно до документа, перший заступник глави Закарпатської ОДА володіє трьома земельними ділянками і будинком площею 75 квадратних метрів у селі Щасливому Мукачівського району Закарпатської області.

У дружини Оксани – дві квартири і магазин-бар в Ужгороді. У квітні 2014 року вона придбала авто BMW X5 вартістю приблизно у 100 тисяч доларів за тодішнім курсом.

BMW X5

Тесть Дурана Петро Гановський є власником новенького джипа Toyota Hilux 2016 року. Нині подібне авто в мінімальній комплектації коштує від 850 тисяч гривень.

Toyota Hilux

Петро Гановський також володіє будинком площею 295 квадратних метрів у селищі Сторожниця поблизу Ужгорода.

На тещу чиновника Степанію Гановську записано 205-метровий будинок у самому обласному центрі.

Знаково, що батьки дружини Івана Дурана не займалися жодним бізнесом. До призначення на посаду першого заступника глави Закарпатської ОДА Іван Дуран рік очолював Федерацію футболу Закарпаття, а до цього пропрацював 20 років у СБУ.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв