Компенсація за оренду житла нардепам обійшлася майже в 30 млн. грн.

340
Кожен депутат отримав у середньому по 168 000 гривень компенсації

27 народних депутатів, які отримували кошти на оренду готельних номерів, насправді мають власне житло в Києві або передмісті столиці.

Про це ідеться в розслідуванні програми Наші гроші.

У цілому, згідно з офіційними документами, в 2016 році було витрачено 29 мільйонів гривень бюджетних коштів на компенсацію оренди житла і найму готельних номерів для 187 народних депутатів.

Серед 27 нардепів, які мають житло в Києві, однак взяли компенсації за проживання в готелі, виявилися нардеп-мільйонер Євген Геллер, що володіє будинком площею 1000 кв. м у Козині; Дмитро Добкін із «Опозиційного блоку», дружина якого має дві квартири в Києві; нардеп від «БПП» Руслан Сольвар, який записав усю нерухомість на матір.

Також готельний номер знадобився і скандально відомому нардепу Максиму Полякову, хоча столичною квартирою володіє його дружина Маргарита.

Іще 12 депутатів, які не отримували компенсації за оренду готелю, не задекларували житло в Києві або передмісті і живуть невідомо де, проте власним коштом житло винаймають тільки 2 народних обранців.

Минулого року кожен депутат отримав у середньому по 168 000 гривень компенсації. Проте 13 липня 2017 ВРУ збільшила розмір відшкодування за оренду житла на 41% – з 1 вересня вона становить вже не 460, а 650 гривень на добу.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв