Україна не отримає коштів МВФ і Штатів в умовах політичної кризи, − Нуланд

271
Під час слухань в американському Конгресі, помічник Державного секретаря США Вікторія Нуланд наголосила, що в умовах політичної кризи України не отримає фінансової допомоги від Штатів і МВФ.

Високопосадовець наголосила, що США сподівається і вірить у подолання корупції й залежності державної економіки від олігархії в Україні вже цього року. Крім того, позиція Сполучених Штатів і Міжнародного валютного фонду щодо надання фінансової підтримки українській стороні залежатиме від переформатування структури влади, запровадження антикорупційних реформ і змін у судовій галузі й органах прокуратури.
«Ми продовжуємо вважати, що 2016 рік може і повинен стати роком, коли Україна звільниться від нечестивого союзу брудних грошей і брудної політики, який обкрадає українців занадто довгий час», − цитує Укрінформ Нуланд.
Вона також наголосила, що пауза в фінансовій підтримці Україні триватиме доти, доки американська влада й керівництво МВФ не будуть упевнені в тому, «хто буде партнером на іншому боці столу переговорів».
Крім того, помічник Держсекретаря США зазначила, що бездіяльність української влади щодо реформ загрожує не лише зриву надання коштів від іноземних партнерів, але й державній безпеці.

Коментарi

Коментарiв