ЄС надасть додаткові кошти для підтримки постраждалих на Донбасі

205
Прес-служба Європейської комісії повідомила, що керівництво ЄС вирішило надати додаткових 20 мільйонів євро для допомоги постраждалих унаслідок конфлікту на сході України.

Повідомлення про новий пакет допомоги Україні оприлюднили після офіційного візиту до Києва комісара Європейського Союзу з питань гуманітарної допомоги й управління кризами Крістос Стиліанідес.
«ЄС залишається як ніколи прихильним щодо підтримки українського народу. Україна повинна і надалі займати високе місце у нашому порядку денному. Нині ми оголошуємо про нову підтримку для допомоги постраждалим від конфлікту на Донбасі. Ця допомога посилить наші поточні програми з надання допомоги, охоплюючи найбільш вразливих людей одночасно у контрольованих урядом України районах і підконтрольних бойовикам територіях», − заявив Стиліанідес.
За словами єврочиновника, ситуація на сході України викликає стурбованість навіть незважаючи на зменшення кількості порушень режиму припинення вогню. Він також наголосив, що гуманітарна допомога повинна якомога швидше надійти до найбільш уразливих категорій населення.
Згідно з інформацією ЄК, понад 3 мільйона осіб в Україні й сусідніх державах потребують підтримки. Більше половини гуманітарної допомоги Європейського Союзу отримують саме ті, хто проживають на непідконтрольних українській владі територіях.

Коментарi

Коментарiв