Глава ДФС обурений низькими зарплатами у відомстві

178
Очільник Державної фіскальної служби України Роман Насіров поскаржився на низькі зарплати працівників його відомства.

«Трохи більше 5 тисяч гривень отримує заступник голови ДФС. У рядового співробітника, який працює в регіональному підрозділі, розмір окладу становить майже 1400 гривень. Якщо ми запрошуємо людину з європейської митниці, то це неможливо порівняти з тією зарплатою, яку він отримує вдома, і на яку він може прожити», − поскаржився в інтерв’ю Українським новинам Насіров.
Він наголосив, що змушений працювати далеко не один рік, аби отримати таку ж заробітну плату, яку топ-менеджери отримують лише протягом місяця. За словами глави ДФС, нині його оклад становить 7 тисяч гривень. Він навіть підрахував, що для того, аби отримати місячну зарплатню керівника державного підприємства, очільник фіскалів повинен працювати 9 років. 
Нагадаємо, 12 березня цього року глава Одеської митниці Юлія Марушевська звинуватила Насірова в тиску і саботаж запропонованих нею реформ. Зокрема йдеться про проект «Відкритий митний простір», що передбачає впровадження нової системи, набір працівників, збільшення для них заробітної плати завдяки змінам, які згідно з цією програмою запропоновано затвердити до законодавства.

Коментарi

Коментарiв