«Газпром» 2 місяці ігнорує штраф від АМКУ

173
Голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв повідомив, що російська компанія «Газпром» уже майже 2 місяці ігнорує штраф, призначений АМКУ.

Економічна правда нагадує, що 22 січня поточного року Антимонопольний комітет України призначив російському «Газпрому» штраф у розмірі майже 90 мільярдів гривень у зв’язку зі зловживанням транзиту газу.
«Офіційної відповіді від керівництва «Газпрому» на адресу АМКУ досі не надходило, хоча пройшло вже майже 2 місяці з моменту повідомлення про штраф», − наголосив Терентьєв.
Додамо, у грудні минулого року Антимонопольний комітет України визнав «Газпром» монополістом на ринку газового транзиту протягом 2009-2015 років. На 14 січня було призначено перші слуханні щодо зловживання монопольним становищем російською компанією, проте її представники проігнорували засідання, на відміну від керівництва компанії «Нафтогаз України». 
Раніше українське підприємство пообіцяло російському монополісту не змінювати вартості транзиту на газ до підписання нового договору між сторонами або ухвалення відповідного рішення Стокгольмським арбітражним судом.

Коментарi

Коментарiв