Футбольний клуб Ахметова втричі скоротив доходи

351
Доходи футбольного клубу Ахметова скоротилися втричі

Доходи футбольного клубу «Шахтар» у сезоні 2016/17 років становили 877 мільйонів гривень, що майже в 3,1 рази нижче за показники попереднього сезону, що насамперед пов’язано зі скороченням доходів від продажу й оренди гравців із 1,762 мільярда гривень до 59 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Економічна правда.

Водночас клубу вдалося збільшити доходи від комерційної діяльності на 48,9% – до 530 млн грн, переважно за рахунок реклами і спонсорства, надходження від яких зросли з 280 млн грн до 500 млн грн, зокрема продаж клубної атрибутики збільшився на 3 млн грн.

«Домінантою, як і раніше, є виконання регуляторних правил УЄФА, а саме дотримання вимог fair play. ФК «Шахтар» успішно впорався з цим завданням, про що свідчить ліцензія, отримана від УЄФА, яка надає право на участь команди в міжнародних змаганнях – Лізі чемпіонів та Лізі Європи», прокоментував ситуацію фінансовий директор клубу Гюльнара Ахмеджанова.

Згідно зі звітом клубу, «Шахтар», що переїжджав минулого сезону до Харкова зі Львова, отримав 17 млн грн від продажу квитків та абонементів, тоді як роком раніше – 62 млн грн.

Доходи клубу від УЄФА та ФІФА в сезоні 2016/2017 також скоротилися вдвічі – до 288 млн грн, оскільки клуб завершив свій виступ в єврокубках на стадії 1/16 фіналу Ліги Європи, тоді як у попередньому сезоні він дійшов до 1/2 фіналу цього турніру.

Як зазначили в «Шахтарі», клуб збільшив платежі до держбюджету у 2016 році на 22% – до 426 млн грн.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв